25. marca praznujejo mamice. Letošnji praznik je bil na naši šoli prežet s pozitivnimi mislimi in pesmijo. Peli smo tako šolarji kot tudi otroci, ki obiskujejo vrtčevsko skupino. Mamicam smo poklonili prav posebno darilo – pesem, ki si jo lahko ogledate na povezavi TUKAJ. Niso pa bile samo one deležne naše pozornosti. Odpravili smo se še v Dom starejših občanov v Srednji vasi, kjer so se varovanci ravno nastavljali spomladanskim sončnim žarkom. Za vse oskrbovance smo v mesecu marcu v oddelkih OPB-ja izdelali voščilnice s cvetlicami. Veselja, sreče in hvaležnosti, ki so nam jih pokazali, ni mogoče opisati z besedami. Odločili smo se, da jih bomo še obiskali, saj so bili našega obiska res veseli.

Z veseljem smo vam polepšali dan! ♥️