Učenci vseh razredov podružnične šole so zadnji teden pouka preživeli bolj sproščeno in v pričakovanju počitnic.

Odhajali so še na športne, naravoslovne in kulturne dneve. Predzadnji dan pa so se, po dolgem času, spet vsi skupaj družili. Zabavali so se ob športnih igrah, kjer ni bilo pomembno, kdo bo zmagovalec. Glavno je le da se imajo vsi fajn. In tako je tudi bilo. Vsi zadovoljni in nasmejanih lic so zapuščali prenovljeno  šolsko igrišče. V hladu učilnic so druženje nadaljevali še ob družabnih igrah.

Zadnji šolski dan pa je vedno nekaj posebnega za vse. Po podelitvi spričeval in premnogih pohval, so četrtošolci pripravili zaključno prireditev. Z besedo in pesmijo so se najprej poklonili naši prelepi domovini Sloveniji, ki 24. junija praznuje rojstni dan. V drugem delu pa so ugotovili, da morajo med počitnicami vsak dan nekaj želeti, hoteti, početi in na polno uživati  » ta dolge počitnice «.

Nataša Korošec