Z učenci 1. c razreda smo Nacionalni mesec skupnega branja zaključili na poseben način. V šolo smo prijazno povabili dedke in babice, da bi z učenci preživeli lepo dopoldne. Skupaj smo jim pokazali naš razred in zapeli pesmi, ki smo se jih naučili v šoli. Nato smo vsi skupaj uživali ob branju pravljice ‘Kaj je najboljše?’.

Sledilo je prijetno branje v bralnih kotičkih, kjer smo se v objemu dedkov in babic potopili v svet pravljic. Po branju smo si privoščili prijetno čajanko, med katero smo se pogovarjali o spominih dedkov in babic na njihov prvi razred in si ogledali knjige, ki so jih brali, ko so bili majhni. Ob tem pa smo se tudi posladkali z dobrotami, ki so jih pripravile naše babice.

Iskreno se želimo zahvaliti dedkom in babicam, ki so ta dan naredili poseben in nepozaben. Hvala vam za vašo prisotnost, toplino ter neprecenljive spomine, ki smo jih ustvarili skupaj.

Ula Svetina