V četrtek, 11. januarja, smo s prvošolci doživeli čaroben Medvedji dan. Medvedek Beri je obiskal vsakega od nas doma, zato smo se odločili, da mu v šoli pripravimo poseben dan in povabimo medvedke vseh učencev.

Dan se je začel z medvedjo čajanko, kjer smo svoje plišaste prijatelje razvajali z okusnim zajtrkom in toplim čajem. Nato smo vsakemu medvedku dali priložnost, da se predstavi in nam pove nekaj o sebi. Sledila je medvedja matematika, kjer smo iskali medvedja števila ter jih urejali po velikosti. V razburljivem nadaljevanju smo reševali račune, skrite za ljubkimi medvedjimi slikami. Ker je bil to medvedji dan, smo se pri slovenščini posvetili črki M.

Medvedji dan smo zaključili v objemu svojih medvedkov, s skupnim učenjem angleške pesmice: My Teddy Bear.

Ula Svetina